Etimesgut Hurdacı, hurdacılar, hurdacılık hurda alımı, alanlar numarası telefonu hurda demir, bakır, alüminyum, sarı, Etimesgut Ankara da fiyatı fiyatları, kablo, Akü, Kompozit, Beyaz Eşya, Klima, Çinko, Krom Paslanmaz, Motor, İnşaat Demiri

Demir Hurdası, Hurda Demir, Bakır Hurdası, Hurda Bakır, Alüminyum Hurdası, Hurda Alüminyum, Sarı Hurdası, Hurda Sarı, Pirinç Hurdası, Hurda Pirinç, Kablo Hurdası, Hurda Kablo, Akü Hurdası, Hurda Akü, Kompozit Hurdası, Hurda Kompozit, Beyaz Eşya Hurdası, Hurda Beyaz Eşya, Çamaşır Makinası Hurdası, Hurda Çamaşır Makinası, Buzdolabı Hurdası, Hurda Buzdolabı, Fırın Hurdası, Hurda Fırın, Kurutma Makinası Hurdası Hurda Kurutma Makinası, Klima Hurdası Hurda Klima

ETİMESGUT HURDACILAR

Etimesgut Hurdacı

Firmamız Göktürk Hurdacılık, Ankara Etimesgut İlçesinin tüm mahalle ve köylerinden Etimesgut Hurdacı olarak hurda alımı yapmaktadır. Elinizde bulunan her nevi metal hurda için Etimesgut Hurdacı Hurda Fiyatları hakkında firmamız telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Firmamız telefon numarasını arayıp yada WhatsApp numaramızdan mesaj gönderip Hurdacı talebinde bulunabilirsiniz. En kısa zamanda istediğiniz adrese en yakın ekibimizi yönlendirerek hurdalarınızı nakit ödeme yaparak satın alıyoruz

Evinizde, iş yerinizde, işletmenizde geri dönüştürülebilir hurda ürün var ve satmak istiyorsanız ancak izlemeniz gereken yolu bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sadece 3 aşamada sonuç!

Hurdacı Telefon

Evinize, işletmenize bulunan hurdalarınızı satmak için telefonla bizi aradığınızda en iyi fiyatı ve kısa sürede sonucu bizimle alırsınız.

Hurda Keşif

Keşif & Fiyatlandırma

Bir telefon ile adresinize gelerek hurdanın niteliğine bakıp güncel hurda fiyatından alacağınız tutarı bildiririz.

Etimesgut Hurdacı

Onay ve Ödeme

Piyasa koşullarının üzerinde teklif ettiğimiz fiyatta anlaşılması halinde Nakit ödeme yaparız.

Etimesgut Hurdacı

Hurdanın Yüklenmesi

Ödemeyi müteakiben satın aldığımız hurdaları kendi araçlarımıza yükleyerek sizi büyük yükten kurtarırız.


Hurdanızın niteliği, miktarı ne olursa olsun hemen bizi arayın!


Etimesgut Hurdacı

Hurdamı satmak istiyorum,gerek evlerimizde gerekse de iş yerlerimizde en küçük kablodan en büyük demir parçalara kadar birçok hurda çıkmaktadır. Bu hurdaları değerlendirmek sizler için bir gelir kapısı olurken, geri dönüşüm sayesinde de doğaya daha az zarar verilmesini sağlamaktadır.

Yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınıza talibiz.

Aldığımız, kullandığımız ve kullanım ömrünü doldurduğunu düşündüğümüz geri dönüştürülebilen her malzeme hurdadır. Bu ürünlerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Ham maddenin, kullandığımız geri dönüştürülebilen ürünlerden sağlanması gerek ülkemize gerekse gelecekte torunlarımıza bırakacağımız en büyük mirastır.

Etimesgut Hurdacı

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Etimesgut Hurdacı, Hurdamı satmak istiyorum diyorsanız Bir telefon ile verdiğiniz adrese kendi araçlarımızla gelerek hurdalarınızı yerinde kendimiz tartıyor, hurdanın niteliğine göre değerinde fiyatlandırıyor, fiyatta anlaşmamız halinde peşin nakit ödeme yaparak hurdayı kendi araçlarımıza yükleyerek hem sizi büyük bir yükten kurtarıyor, hemde hurdanızı kazanca döndürüyoruz.

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut Eryaman ve Elvan Mahallesi başta olmak üzere Altay, 30 Ağustos , Ahi Mesut , Alsancak , Aşağıyurtçu , Atakent , Ayyıldız , Bağlıca , Bahçekapı , Balıkuyumcu , Elvan , Erler , Eryaman , Etiler , Fatih Sultan , Fevziye , Göksu , Güzelkent , İstasyon , Kazım Karabekir , Oğuzlar , Piyade , Şehit Osman Avcı , Şehitali , Şeker , Şeyh Şamil , Süvari , Topçu , Tunahan , Yapracık , Yavuz Selim , Yeşilova ,ve Yukarıyurtçu mahalle ve köylerden hurda alımı yapıyoruz

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.